Büyükçekmece Çekici

Büyükçekmece Çekici olarak  7/24 yolda kaldığınızda imdadınıza yetişeceğiz.
Büyükçekmece çekici 7/24

Büyükçekmece Çekici

Büyükçekmece Çekici yolda kaldığınızda imdadınıza yetişerek, güvenli yolculuk yapma fırsatı sunuyor ayrıca il bazlı ve ilçe bazlı 7/24 çekici hizmetleri. Kaza, arıza veya beklenilmedik durumlara karşı teyakkuzda olan ekiplerimiz çok kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak size destek vermektedir. Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan ekiplerimiz profesyonel ve kaliteli hizmet ile tam puan almaktadır.

Hizmetiyle sınırları zorlayan, yardım istediğiniz her an anında ulaşabileceğiniz ekiplerimiz gün boyu yardımınıza koştuğu gibi geceleri de hizmet vererek yardımınıza koşmaktadır. Gece yaşanacak aksi bir durumda ekiplerimiz sizlerin olumsuz durumunu düzeltmek, yardımcı olmak için modern çekici araçları ile konumuza ulaşır.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Büyükçekmece de seyahat ederken aracınızda bir sorun meydana geldi fakat sorunu bulmakta zorlandınız ve profesyonel destek istiyorsunuz. Tam bu sırada hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Alanında uzman ekiplerimiz olumsuz durumunuzu tespit eder ve ona çözüm bulur. Gerektiğinde akü takviyesi, yakıt ikmali, yağ takviyesi, lastik değişimi ve aracınızın kilitli kalması durumunda çilingir hizmeti verir problemlerinizi çözer. Aracınızın çekilmesi ön görüldüğünde, araca uygun çekici devreye girer ve aracınızı çekeriz. Kesin ve garantili çözümlerimizle sektördeki en iyilerdeniz.

Aracınızın aküsü bittiğinde bizi arayarak iletişime geçiniz. Probleminizi söyleyiniz ve uzman ekiplerimiz uygun ekipmanları yanlarına alarak sizlerin bulunduğu noktaya gelsin.

Yakıtınız bitti ve yanınızda yakıt deponuza dolduracak bir yakıtınız yok ise paniğe kapılmayın ve hemen Büyükçekmece Çekici olarak bizi arayın. Firmamız bu sorunu da sizin yerinize hızlı bir şekilde çözecektir.

Aracınızı terk ettiniz ve anahtarı aracınız içinde unuttunuz. Fakat, aracınız bir anda güvenlik amaçlı otomatik olarak kendini kilitledi. Bu durumda telaşa kapılmanıza gerek yok. Firmamızı arayıp durumu anlatmanız yeterli. Uzman ekiplerimiz, çilingir hizmeti vererek kilitli kapınızı güvenli bir şekilde açacaktır.

Yolda giderken aracınızın lastiği birçok sebeple patlayabilir, değiştirilmesi gerekebilir. Yanınızda yedek lastik olsun veya olmasın. Bu durumda kaldığınızda firmamızı arayıp bilgi verin ve konumuzu bize anlatın. Ekiplerimiz çok kısa süre içerisinde bulunduğunuz konumda olacak ve lastiğinizi değiştirecektir.  Aracınızı kendi aracımız olarak görüyor, hizmetlerimizi bu şekilde yapıyoruz.

Kendi Taşıtımız Gibi…

Büyükçekmece bölgesinde sıkışık trafikte beklenmedik kazalar ve durumlar meydana gelebilmektedir.  Özel araçlarımız sayesinde, taşıtlarınızı kendi taşıtlarımız gibi hiçbir yerine zarar vermeden, güvenli ve kontrollü bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Problemlerinize uygun çözümlerimizi kendi aracımıza uygular gibi uyguluyor ve çözüm esnasında aracınıza herhangi bir sorun gelmesini engelliyoruz.

Hızlı ve Profesyonel Hizmet

Araçlarınız Büyükçekmece Çekici sayesinde çok hızlı şekilde çekilir, zaman kaybetmenize olanak sağlamaz.  Profesyonel kadromuz sorununuzu dinledikten kısa bir süre sonra konumunuza ulaşır ve çözüm odaklı hizmetiyle sizlere profesyonel ve hızlı hizmet verir.  

Büyükçekmece Motosiklet Çekici

Motosikletler, genellikle şehir içlerinde hızlı hareket eder, trafik oluşması durumunda araçların aralarından geçerek hızlı bir ulaşım sağlarlar. Bu yüzden sıklıkla tercih edilen motosikletler arızalanması durumunda zaman kaybetmeden çekilmelidir. Olumsuz bir durumda güvenle ve hızlı bir şekilde firmamızı arayabilirsiniz.

motorlarınız halatlı ve vinçli araçlarımız sayesinde daha hızlı bir şekilde çekilir. Halatlı sistemde taşıyacak olan araç özel olarak tasarlanmıştır. Bir kısmı açık bir kısmı da kapalı kasa olarak hizmet verir.  Hava ve iklim koşulları göz önünde bulundurularak hareket edilir. Kasa üzerindeki mekanizma sayesinde motorun yan yatma durumu söz konusu değildir.

Vinçli sistemde, motosiklet ağırlığına bakılmaksızın her ağırlıktaki motorları taşıyabilme özelliği bulunmaktadır.  Olası yan yatma, kasadan düşme durumları göz önüne bulundurulduğundan motosiklet sabitlenerek bu durumlar ortadan kaldırılır.

 Büyükçekmece 7/24 Çekici

Gün ışığında veya gece karanlığında fark etmeksizin aralıksız destek imkânımızla sizlerin yardımlarınıza koşmaktan çekinmiyoruz. Büyükçekmece Çekici hizmetimiz, il ve ilçede en çok tercih ediliyor ve edilmeye de devam ediyor. Bunun arkasında aralıksız destek imkânı sağlayan ve yardımlarınıza durmaksızın koşup, yetişen uzman ekibimiz bulunuyor.

Büyükçekmece Güvenilir Çekici

Araç çekimi ve motosiklet çekimi alanında hizmet verdiğimiz ve tam puan aldığımız bu alanda, müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde ne kadar iyi ve güvenli olduğumuzu anlamaktayız. Hizmetimiz, il ve ilçe bazlı alanda büyük güvenirlik kazanmış bulunmaktadır.

Büyükçekmece Acil Çekici

Ekiplerimiz ve teknik destek servisimiz sizinle son derece ilgilidirler. Doğru soruları sorarak problemlerinizi anlayacak, konumunuzu öğrenecek ve ekiplerimize doğru bilgileri verecektir. Bilgiler ışığında profesyonel ekiplerimiz yola çıkarak, konumuza en hızlı şekilde ulaşacak. Güler yüzlü, ilgili tavırları ile tam not alacak Büyükçekmece çekici ekiplerimiz size en uygun ve en güvenli hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceklerdir.

Hizmet Bölgelerimiz

Dost Siteler

Silivri Çekici